KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445365

nr 1444 5365

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. "Kafka". Signerad -92, Mixed media på pannå, 40x29cm, yttermått inklusive ram: 43x32cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 24 januari 2022
kl 21:00:56